» » «Правова система України в умовах європейської інтеграції: погляд студентської молоді»

Дата: 6-04-2017, 10:09 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

3-4 квітня 2017 року на базі юридичного факультету ТНЕУ відбулася І Міжнародна наукова студентська конференція «Правова система України в умовах європейської інтеграції: погляд студентської молоді».

Співорганізаторами конференції виступили:
– кафедра іноземних мов та професійної комунікації ТНЕУ;
– Вармінсько-Мазурський університет (Республіка Польща), факультет права та адміністрації;
– Люблінський католицький університет імені Івана Павла ІІ, Інститут права та економіки факультету права і суспільних наук в Сталевій Волі (Республіка Польща);
– Львівський національний університет імені Івана Франка, юридичний факультет;
– Національний авіаційний університет, юридичний інститут.

У рамках роботи конференції відбулося засідання двох секцій:
Секція 1. Актуальні питання розвитку держави і права в умовах європейської інтеграції з підсекцією «Співпраця держави і церкви в умовах розвитку громадянського суспільства»;
Секція 2. Тенденції розвитку держави і права (іноземними мовами).

У роботі конференції взяли участь 130 студентів, з них 25 зарубіжних учасників з 5 країн (Польща, Грузія, Чехія, Словаччина, Італія), а також 20 студентів з інших внз України.

Науковий захід подарував позитивні емоції учасникам. Гості ЮФ ТНЕУ були приємно вражені гостинністю та красою міста Тернопіль, детально ознайомилися з матеріально-технічною базою та науковим доробком юридичного факультету.

Учасники конференції висловили сподівання на продовження плідної співпраці сторін та взаємного обміну студентами в рамках закордонних наукових та навчальних програм.