» » «Формування команди на засадах вареничного підходу»: досвід студентів ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина

Дата: 7-04-2017, 11:22 | Автор:

Вкотре кафедра міжнародного бізнесу і туризму ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина ТНЕУ дивує оригінальними, практично-орієнтованими та цікавими заходами. Незвичне практичне заняття з дисципліни «Організація ресторанного господарства» відбулось в групі Т-31 5 квітня 2017 року у кафе «Роздзинка».
  З ініціативи керівника курсу – к.е.н., доцента М. Б. Нагари  – заняття на тему: «Формування команди на засадах вареничного підходу» було проведено у вигляді кулінарного конкурсу. Таким чином, було сформовано 4 команди, майстер-шефами в яких були члени кафедри міжнародного бізнесу і туризму: к.е.н., доцент О. Я. Гугул, к.е.н., доцент В. І. Охота, к.е.н., ст. викладач І. О. Продан, ст. лаборант І. А. Климишин, стажист-дослідник Л. В. Франчук.
  Команди отримали завдання: зліпити якомога більшу кількість смачних вареників із різним наповненням. Кількість та якість приготованих вареників оцінювали кулінарні арбітри: проректор з науково-педагогічної роботи Тернопільського національного економічного університету В. Я. Брич, в.о. завідувача кафедри міжнародного бізнесу і туризму д.е.н., професор Ю. П. Гуменюк, к.е.н., доцент О. А. Оливко, к.е.н., доцент А. М. Тибінь, директор кафе «Родзинка» С. А. Кливець.
  Крім того, всі учасники конкурсу дізнались про цікаві факти з історії походження вареників; випробували класичні та новітні варіанти приготування тіста; розкрили особливості естетичного оформлення страви; практично апробували різні стилі подачі вареників.
Після дегустації вареників із капустою, картоплею, сиром і вишнями члени журі одноголосно дійшли висновку, що всі учасники конкурсу – переможці. Адже студенти і викладачі кафедри міжнародного бізнесу і туризму ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина є єдиним дружнім колективом, який спільними зусиллями  і вірою у власні сили завжди досягає успішних результатів!

Автор: Ольга Тарадай, староста групи Т-31
Фотозвіт: