Вітаємо!

Дата: 7-04-2017, 14:12 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Міністерство освіти і науки України визначило переможців VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (наказ від 04.04.2017 р. № 529).

Серед студентів внз негуманітарного профілю I-II рівнів акредитації диплом ІІІ ступеня здобула студентка групи ПРт-21 Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету Анастасія Зазуляк. Підготовкою студентки займалася викладач української мови та літератури КЕПІТ ТНЕУ, спеціаліст другої категорії Салдан Галина Ярославівна.

Вітаємо переможців і бажаємо нових звершень та перемог на славу Україні та Тернопільського національного економічного університету!