» » Колектив Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу «За чисте довкілля»!

Дата: 11-04-2017, 10:24 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Днями студенти та викладачі Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу Тернопільського національного економічного університету долучилися до загальноукраїнської акції «За чисте довкілля» в м. Чорткові.

Акція відбулася на території вищого навчального закладу, який знаходиться у середмісті і є окрасою старовинного Чорткова.

Спільна праця принесла велике моральне задоволення, відчуття того, що зроблено добру справу. Тепер весняну велич природи гармонійно доповнює чистота і порядок.