ЮФ ТНЕУ – «За чисте довкілля»!

Дата: 14-04-2017, 11:24 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Напередодні свята Великодня, традиційно, заведено очищатися не лише духовно, але й фізично. Зокрема, прибирати у власних оселях та на подвір’ях. Студенти, викладачі та працівники юридичного факультету ТНЕУ, звісно, як добропорядні господарі, чемно дотрималися цієї гарної традиції й долучилися до загальноукраїнської акції «За чисте довкілля».

Дружно і завзято взялися до праці й облагородили територію не лише навколо юридичного корпусу, а також навколо студмістечка ТНЕУ. Активісти згрібали торішнє листя, траву, підмітали, збирали сміття, мили сходи, прибирали біля навчальних корпусів.

Потрудилися всі на славу. Окрім того, що навели чистоту та затишок навчальної домівки, уся факультетська родина наповнилася позитивними емоціями, гарним настроєм та неймовірним відчуттям передсвяткового благословення на добрі справи і світлі помисли. Адже здавна вважається, що добра безкорисна праця допомагає людям очистити свої душі й духовно відродитися.

Тож, до Пасхальних свят готові!