» » Відбулася зустріч студентів юридичного факультету з адвокатом Цимбалюком Олегом Євгеновичем

Дата: 14-04-2017, 13:32 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

13 квітня на базі юридичного факультету ТНЕУ учасники Тернопільського осередку Ліги студентів Асоціації правників України мали нагоду поспілкуватися з адвокатом Цимбалюком О.Є., який провів майстер-клас на тему: «Особливості роботи прокурора і адвоката».

Зустріч відбулася у дружній, невимушеній атмосфері, під час якої кожен мав змогу поспілкуватися з практиком, розгорнути дискусію. Особливо цікаво студентам було почути поради з багатого досвіду гостя про наявні проблеми у сфері судочинства та правоохоронних органів. Впровадження в навчальний процес елементів практичної підготовки та моделювання реальних ситуацій у контексті майбутньої професійної діяльності є дуже важливими, оскільки дають змогу студентам отримати практичний професійний досвід, що позитивно впливає на навчальний процес і вибір студентами майбутньої сфери діяльності.