Великодній настрій у ТНЕУ

Дата: 14-04-2017, 13:53 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Напередодні Великодніх свят ректор Тернопільського національного економічного університету зустрівся з керівниками структурних підрозділів, деканами факультетів, директорами інститутів вищого навчального закладу.

Подякувавши кожному особисто за гарну роботу у команді, злагодженість та взаєморозуміння між собою, високу працездатність та людяність, ректор побажав кожному сімейного затишку, радості від перебування з дітьми та онуками, здоров’я, миру у нашій державі, а також відчути благодать Великодніх свят.

Навзаєм колектив ТНЕУ, вітаючи Андрія Ігоровича, подарував ректору вишиваний обрус. Перший проректор університету Микола Іванович Шинкарик, звертаючись до присутніх, сказав, що в Андрія Ігоровича велика дружня університетська родина, щаслива родина чекає вдома. Тому обрус, який вишитий різнокольоровими нитками, нехай символізує єдність, злагоду і достаток у домівці.