» » До ТНЕУ завітала професор Вроцлавського економічного університету Анетта Зелінська

Дата: 17-05-2017, 15:58 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Чотирнадцятого травня до Тернопільського національного економічного університету з робочим візитом у рамках академічної мобільності програми Еразмус+  завітала професор Вроцлавського економічного університету (Республіка Польща) Анетта Зелінська.

Поспілкуватися з гостею стосовно подальших напрямів співпраці з Вроцлавським університетом мали нагоду начальник відділу міжнародного співробітництва ТНЕУ Наталія Євгенівна Стрельбіцька, декан факультету банківського бізнесу Богдан Петрович Адамик та в.о. завідувача кафедри податків та фіскальної політики Анатолій Ігорович Луцик

Приємно, що студенти нашого університету мали унікальну можливість відвідати декілька лекційних та практичних занять, які прочитала для них професор Вроцлавського економічного університету Анетта Зелінська.

До слова, 19 травня Анетта Зелінська зустрінеться із в.о. проректора з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) Григорієм Леонардовичем Монастирським.