» » Професор Гданського університету поспілкувався з науковцями і молоддю ТНЕУ

Професор Гданського університету поспілкувався з науковцями і молоддю ТНЕУ

Дата: 17-05-2017, 16:04 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

18-19 травня в Тернопільському національному економічному університеті відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Фіскальна політика України в умовах євроінтеграційних процесів» за участі заступника декана з навчальних питань економічного факультету Гданського університету, доктора Томаша Гутовського.

До слова, 12 травня доктор Томаш Гутовський взяв участь в обговоренні спільних наукових проектів у рамках співпраці між Тернопільським національним економічним університетом та Гданським університетом.

Приємно, що студенти Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина мали унікальну можливість 15 травня відвідати лекцію, яку прочитав заступник декана з навчальних питань економічного факультету Гданського університету, доктор Томаш Гутовський.