» » Екскурсія студентів ФФ до Управління Західного офісу ДАС України у Тернопільській обл.

Дата: 18-05-2017, 11:03 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У рамках вивчення дисципліни «Державний фінансовий контроль», студенти третього курсу факультету фінансів ТНЕУ, разом з доц. Гупаловською М. Б. та доц. Мокрицькою А. Б. відвідали Управління Західного офісу Державної аудиторської служби України у Тернопільській обл.

Упродовж практичного заняття заступник начальника управління Шкляр Ганна Богданівна та начальник відділу організаційної роботи Ходань Лариса Богданівна ознайомили студентів з роллю, структурою та функціональним призначенням ДАС, а також розповіли про практичні особливості здійснення інспектування, державного фінансового аудиту і перевірки державних закупівель.

Студенти зацікавлено слухали доповіді працівників Управління Західного офісу ДАС України у Тернопільській обл., а також долучалися до дискусії.

Від екскурсії у всіх залишилися приємні враження, адже подібного роду заходи є сучасними інноваційними методиками викладання дисципліни, і сприяють формуванню практичних навиків майбутніх фінансистів.