Стажування у ТНЕУ

Дата: 18-05-2017, 11:05 | Автор:

12 травня 2017 року відбулась робоча зустріч в.о. проректора з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) Г.Л. Монастирського, директора ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина І.М. Таранова і координатора Українсько-польської програми ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина І.М. Щирби із представниками Гданського університету - заступником декана з навчальних питань економічного факультету Гданського університету Томашем Гутовським, заступником директора інституту транспорту і морської торгівлі відділу електронної економіки економічного факультету Гданського університету Ольгою Денбіцкою, які проходять науково-дослідне стажування на базі ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина ТНЕУ, що реалізується відповідно до договору про науково-дослідне співробітництво між Тернопільським національним економічним університетом та Гданським університетом.
  В ході зустрічі були обговорені питання поглиблення подальшої співпраці між ВНЗ-партнерами, а саме: проведення спільної міжнародної науково-практичної конференції в академічному році 2017/2018 та двосторонньої мобільності викладачів та студентів.