Стажування у ТНЕУ

Дата: 18-05-2017, 11:20 | Автор:

12 травня 2017 року відбулась робоча зустріч начальника відділу міжнародного співробітництва ТНЕУ Наталії Євгенівни Стрельбіцької із представниками Гданського університету, які проходять науково-дослідне стажування у ТНЕУ на базі ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина. Стажування  реалізується відповідно до договору про науково-дослідне співробітництво між Тернопільським національним економічним університетом та Гданським університетом. у зустрічі прийняли участь заступник декана з навчальних питань економічного факультету Гданського університету Томаш Гутовський, заступник директора інституту транспорту і морської торгівлі відділу електронної економіки економічного факультету Гданського університету Ольга Денбіцка.
В ході робочої зустрічі обговорювалися питання, пов’язані із мобільністю викладачів та студентів у рамках програми «Erasmus+».