» » Флеш-моб «Одягни вишиванку» на юридичному факультеті

Флеш-моб «Одягни вишиванку» на юридичному факультеті

Дата: 18-05-2017, 16:33 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Мереживом виткане наше життя,
Душею свій час відчуваєш.
І буде настільки цікавим буття,
Які в нього нитки вплітаєш.

Споконвіку українські жінки та чоловіки шанували одяг, а особливо вишиту сорочку, бо вірили, що вона захищає людину від усього злого. Вважається, що сорочка, яка прилягає до тіла, є провідником магічної сили, яка є у людині. А водночас – це і оберіг, адже в ній – тепло рук рідних людей, в її орнаменті не просто хрестики, а символи, що оберігають нас, в ній – сила, тепло, життя.

Сьогодні – 18 травня – Всесвітній День вишиванки. Студенти, викладачі та працівники юридичного факультету, звісно, не залишилися осторонь цього чудового свята та одягнули вишиванки на знак єдності університету, країни.

Замайоріла розквітла калина, ожили квіти та візерунки на полотнах, щирі усмішки та урочистий піднесений настрій створили ауру самобутності та духовності. Така дія має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурну освіченість та національну свідомість. Бо ми – українці, яких об’єднує у велику родину любов до рідної землі, до пісні, до вишивки.