» » Чортківський навчально-науковий інститут підприємництва і бізнесу ТНЕУ долучився до флеш-мобу «Одягни вишиванку»

Дата: 18-05-2017, 17:10 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

18 травня 2017 року в Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ відбувся флеш-моб «Одягни вишиванку». Вишиванка в культурі України займає особливе місце. Здавна вважалося, що сорочка, вишита кольоровими нитками та прикрашена візерунками, приносила успіх та служила оберегом для господині чи господаря. Колектив та студенти ЧННІПБ бажають усім миру та злагоди, нехай такі свята об’єднують, дарують чудовий настрій та різнобарвні враження. З Днем Вишиванки!