» » Шановні працівники відділу кадрів!

Шановні працівники відділу кадрів!

Дата: 24-05-2017, 09:47 | Автор:

Від імені колективу Тернопільського національного економічного університету та від себе особисто вітаю Вас з професійним святом – Днем працівника кадрових служб.

Справа, яку Ви обрали, належить до однієї з найшанованіших професій у нашому суспільстві, адже Ви – головна ланка між працівником та  роботодавцем. Від Вашої компетенції, людських якостей, розуміння залежить і кадрова політика в установі, і кар'єра або навіть доля працівника.

Щиро бажаю Вам гарного настрою, тепла і добробуту у Ваших оселях, міцного здоров’я і снаги у професійній діяльності! Хай доля завжди посміхається, а люди дарують щирі слова вдячності за Вашу уважність та компетентність!

Нехай кар'єрні успіхи не змінять Вашого щирого ставлення до працівників, а стануть стимулом для досягнення нових професійних вершин!

Ректор Тернопільського національного
економічного університету                                                                  А. І. Крисоватий