» » «Університетська бібліотека як простір соціокультурної комунікації»

«Університетська бібліотека як простір соціокультурної комунікації»

Дата: 24-05-2017, 12:32 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У Науковій бібліотеці Львівського національного університету ім. І. Франка відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Університетська бібліотека як простір соціокультурної комунікації». Бібліотеку ТНЕУ ім. Л. Каніщенка представили завідувач читальним залом С. М. Голда та завідувач інформаційно-бібліографічним відділом В. В. Гриськів.

Під час пленарного засідання прозвучали доповіді щодо перспектив розвитку бібліотечної справи та соціокультурної діяльності.

Учасники конференції також ознайомилися з розгорнутою у головному читальному залі університетської книгозбірні книжково-документальною виставкою «Традиції академічного читання на прикладі особових колекцій Наукової бібліотеки» та переглянули виставку картин, що експонувалася в головному читальному залі, "Щоденник / Графіка / Процеси / Книги”, де були представлені твори львівських і харківських молодих митців, які працюють у напрямі станкової графіки та  графіка  відомого українського художника Павла Макова.