» » У ТНЕУ — тиждень пропаганди та формування здорового способу життя

У ТНЕУ — тиждень пропаганди та формування здорового способу життя

Дата: 26-03-2012, 14:33 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Тиждень пропаганди та формування здорового способу життя відбудеться в ТНЕУ протягом 26-30 березня. Його організовує відділ гуманітарної освіти та виховання ТНЕУ.

В рамках проведення тижня  26 березня о 15.00 год в аудиторії 1105 відбудеться зустріч студентів університету (ФФ, ФКІТ, ФОА, ФМБМ) із головою молодіжної громадської організації туристичний клуб «Файні мандри», членом асоціації туристів Тернопілля та асоціації велосипедистів Тернопілля Романом Задорожнім.

27 березня в актовій залі представники СНІД-центру проведуть «Маршрут безпеки» для студентів ФЕУ, ФДПМП та коледжу ТНЕУ.

28 березня о 15.00 год в аудиторії 1103 запланована зустріч студентів УНЕФ, ЮФ, ФАЕМ із лікарем-інфекціоністом залізничної поліклініки м. Тернополя Марією Іванівною Шкільною.

29 березня  о 15.00 год у приміщенні корпусу ФББ відбудеться зустріч студентів цього факультету та студентів УНФЕМ із лікарем-психіатром Тернопільської районної лікарні Галиною Богданівною Орденас.

Також 30 березня відбудеться екскурсія студентів університету в музей анатомії людини ТДМУ ім. І. Горбачевського.

Запрошуємо усіх студентів відвідати заходи тижня  формування здорового способу життя.