» » На ЮФ ТНЕУ відбулися відкриті заняття

На ЮФ ТНЕУ відбулися відкриті заняття

Дата: 5-09-2017, 12:48 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Четвертого вересня 2017 р. відбулися відкриті лекційні заняття для студентів юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету. З вітальним словом до студентів кафедри міжнародних відносин і  міжнародного права та із мотиваційними настановами стосовно формування особистості юриста-міжнародника виступили доповідачі: Андрій Антонович  Фліссак (науковець, к.е.н. доцент, дипломат,заступник керівника торговельно-економічної місії – Перший Секретар посольства України УРФН (2001-2004 рр.) , заслужений економіст України) та Зарецька Наталія Остапівна (заступник начальника управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу Тернопільської ОДА (доповідь «Міжнародна співпраця та ролі міжнародного права у її супроводі»).

Тематиці «Основні секрети професійного успіху» для студентів 1-4 курсів присвятили свої доповіді та поради такі відомі фахівці в галузі юриспруденції: Вийванко Олег Михайлович – суддя тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області; Лукашов Ростислав Сергійович – директор ТОВ «КОНСТАНТА ЮРГРУП»; Хондогій Ірина В’ячеславівна – директор регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Тернопільській області; Штурма Наталя Василівна – начальник відділу діяльності у сфері запобігання і протидії корупції.

Для студентів першого курсу спеціальності психологія та соціальна робота перше лекційне заняття прочитав Андрій Петрович Шкула (випускник кафедри соціальної роботи 2010 року, депутат Тернопільської міської ради, голова земельної комісії, заступник голови громадської спілки «Рада бізнесу Тернопілля», кореспондент медіа корпорації RIA. Гість, разом із завідувачем кафедри професором А. В. Фурманом та доцентом М. Б. Бригадир, розповів молоді про особливості навчання, свої власні помилки, успіхи та досягнення, способи та шляхи професійної самореалізації.

Доповідачі вичерпно відповідали на запитання студентів та побажали юнакам і дівчатам успішного навчання й натхнення.