» » Інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?»

Інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?»

Дата: 8-11-2017, 09:55 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У рамках відзначення Тижня фінансової грамотності відбувся брейн-ринг «Що? Де? Коли?» між студентами наукових гуртків «Фінансова просвіта / Financial education» (факультет фінансів), «Банківський аналітик» і «Грошова парадигма» (факультет банківського бізнесу).

Учасниками інтелектуальної гри стали команди «Акули фінансів», «Грошенята», «Золотий резерв», «Банківська мафія».

Рада Старійшин у складі завідувача кафедри фінансів ім. С. І. Юрія професора Ольги Павлівни Кириленко, завідувача кафедри банківської справи професора  Олександра Валерійовича Дзюблюка,  декана факультету фінансів Андрія Ярославовича Кізими, професора Тетяни Олексіївни Кізими, декана факультету банківського бізнесу Богдана Петровича Адамика контролювали дотримання правил проведення інтелектуальної гри.

Всі команди продемонстрували високий рівень підготовки, логіку мислення та креативність. Під час гри розпалилася справжня напружена боротьба, кожна команда бажала стати переможцем і випередити конкурентів. Під час гри деякі запитання здалися аудиторії легкими, інші складними; були «проблемні» запитання, де гравці вловлювали логіку, але... їх відповіді виявлялися хибними. Команди раділи і аплодували, коли вдавалося знайти правильну відповідь.

Бурхливу підтримку гравці отримали від своїх вболівальників.

За результатами гри перемогу здобула команда «Золотий резерв». Усі учасники брейн-рингу «Що? Де? Коли?» отримали сертифікати про участь у інтелектуальній грі.

Організатори брейн-рингу «Що? Де? Коли?» – доценти кафедри фінансів імені С.І. Юрія Володимир Петрович Горин та Світлана Любомирівна Коваль, доцент кафедри банківської справи Ольга Олегівна Іващук вдячні членам команд, усім присутнім за  шквал позитивних емоцій та гарний настрій.

Стаємо успішними та фінансово грамотними разом!