» » 1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Дата: 1-12-2017, 15:41 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Щорічно 1 грудня у всьому світі відзначається День боротьби зі СНІДом, приурочений профілактиці, попередженню та зниженню рівня розповсюдження ВІЛ-інфекції у суспільстві.

У Тернопільському національному економічному університеті відбулася просвітницька акція «ВІЛ небезпечний, доки ти не знаєш про нього», метою якої є підвищення рівня обізнаності молоді щодо свого ВІЛ-статусу. Також було організовано благодійний ярмарок зі збору коштів для дітей, хворих на СНІД. Кожен бажаючий мав нагоду отримати роздатковий інформаційний матеріал про це захворювання. Медичні працівники «СНІД - центру» здійснили безкоштовну конфіденційну діагностику швидкими темпами на виявлення антитіл до ВІЛ. Протестовано 93 особи.

Приємно, що молодь нашого університету активна, зацікавлена й відповідально ставиться  до свого здоров’я.

Акцію організував відділ гуманітарної освіти та виховання спільно із Тернопільським обласним відділенням «Всеукраїнською мережею людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом», громадською організацією «100% життя».