» » Магію Андріївських вечорниць пізнали студенти ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина

Магію Андріївських вечорниць пізнали студенти ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина

Дата: 18-12-2017, 12:01 | Автор:

Студентки Українсько-нідерландської факультет-програми ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина ТНЕУ мали змогу поринути в атмосферу українських вечорниць. На Андріївських вечорницях – окрім веселих розмов, забав та розваг традиційним ритуалом було гадання. В ніч з 12 на 13 грудня кожна дівчина може перетворитися у ворожку чи чаклунку та наворожити собі майбутнього нареченого, дізнатися про свою долю.
  Ось і дівчатам групи МЕВ-31 стало цікаво хто буде їхнім чоловіком, який він матиме характер та чи стануть вони щасливими. Дівчата провели багато ворожінь, та найбільше їм сподобалось гадання на папірці з бубликом, де мали змогу дізнатись ім’я судженого. Також не могли оминути гадання, яке допоможе дізнатись хто першою вийде заміж. А щоб у дівчат все здійснилось якнайкраще, цим магічним дійством має керувати заміжня та щаслива в сімейному житті жінка. Тому дівчата вельми вдячні своєму академічному наставнику Федоронько Наталії Іванівні за активну участь у Андріївських забавах та за смачне святкове частування.

ФОТОЗВІТ: