» » У ТНЕУ відбулося засідання ректорату

У ТНЕУ відбулося засідання ректорату

Дата: 28-12-2017, 13:03 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні у Тернопільському національному економічному університеті відбулося урочисте засідання ректорату. Представники освітянської спільноти ТНЕУ мали нагоду підсумувати роботу за 2017 рік й обмінятися щирими віншуваннями з нагоди прийдешніх свят.

Розпочалася зустріч з передання колективові закладу вищої освіти Вифлеємського Вогню миру членами української скаутської організації Пласт.

Ректор ТНЕУ, доктор економічних наук, професор Андрій Ігорович Крисоватий сердечно привітав колег з прийдешнім Новоріччям і Різдвом Христовим,  а також подякував кожному керівнику та колективу за єдність, одностайність, творчі та наукові зусилля, працю на благо університету.

«Бажаю усім, щоб світло Вифлеємської зорі зігріло наші душі, наповнило радістю, силою і натхненням до нових звершень, а новонароджений Син Божий зміцнив нашу Віру, додав світлої Надії й огорнув Любов’ю», – сказав Андрій Ігорович.

З прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!