» » Відбулося засідання організаційного комітету з проведення виборів ректора ТНЕУ

Відбулося засідання організаційного комітету з проведення виборів ректора ТНЕУ

Дата: 6-03-2018, 18:21 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шостого березня 2018 р. відбулося чергове засідання організаційного комітету з проведення виборів ректора Тернопільського національного економічного університету.

Під час засідання затверджено: 1) списки штатних наукових, науково-педагогічних і педагогічних працівників для участі у виборах ректора ТНЕУ; 2) співвідношення штатних наукових, науково-педагогічних і педагогічних працівників, інших штатних працівників та представників з числа студентів, які братимуть участь у виборах ректора  ТНЕУ; квоти представництва студентів і штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, для участі у виборах ректора ТНЕУ.