«Художник з душею поета»

Дата: 15-03-2018, 17:23 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З нагоди 204 річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка в Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ відбулося відкриття виставки художніх робіт Кобзаря під назвою «Художник з душею поета».

Розпочала захід директор ЧННІПБ ТНЕУ к.е.н., доцент Кульчицька Н.Є., яка наголосила на безцінності творчої спадщини Кобзаря для української нації та наголосила, що нашим обов'язком є зберігати основні життєві принципи Т. Г. Шевченка, а саме відданість та любов до Батьківщини, незламність духу, щирість, доброту та віру в краще.

«Спільними зусиллями ми зможемо подолати усі перешкоди на шляху до кращого майбуття», – підкреслила Надія Євстахіївна.

Упродовж зустрічі присутні мали нагоду пригадати ключові періоди біографії Т. Г. Шевченка та ознайомитися з видатними художніми творами поета.

Наприкінці заходу професорсько-викладацький колектив, студенти та працівники ЧННІПБ ТНЕУ взяли участь у міжнародному флешмобі #GlobalShevchenko, створивши композицію з вишитих рушників у вигляді абревіатури назви зво поблизу пам'ятника Великому Кобзарю.