» » У Єревані відбулися вибори представників для участі у виборах ректора ТНЕУ

У Єревані відбулися вибори представників для участі у виборах ректора ТНЕУ

Дата: 17-03-2018, 12:59 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

15 березня 2018 р. в Єреванському навчально-науковому інституті і Єреванському коледжі ТНЕУ відбулися Збори академічної громади студентів та Збори трудового колективу штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, з обрання виборних представників для участі у виборах ректора Тернопільського національного економічного університету, які повинні відбутися 25 квітня 2018 року.

Збори здійснено на високому організаційному рівні. Спостерігачем на виборах виступив радник Посольства України в Республіці Вірменія Бойченко Руслан Олегович.

За результатами Зборів виборними представниками, які братимуть участь у виборах ректора ТНЕУ, з числа студентів стала Унанян Сюзанна, штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, – Сімонян Асмік і Бабаян Діана.