» » Стажування доцента кафедри міжнародної економіки ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина у Західно-Фінляндському Коледжі.

Дата: 10-05-2018, 12:13 | Автор:

22-28 квітня 2018 року доцент кафедри міжнародної економіки ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина ТНЕУ Карась Олена Сергіївна взяла участь у науковому стажуванні для опанування проектного підходу в організації навчального процесу у закладах освіти Фінляндії у поєднанні з інтенсивним вивченням англійської мови в Західно-Фінляндському Коледжі у міжнаціональному мультикультурному середовищі з використанням активних комунікаційних методик та пізнанням культури Фінляндії.
   За результатами навчання приймаючою стороною (Західно-Фінляндським коледжем) був виданий сертифікат про те, що учасником було пройдено стажування у вигляді 108 годин аудиторних занять та самостійної роботи. Під час проекту було здійснено ряд освітніх заходів, а саме:
o        Зустріч з представником відділу освіти у мерії м. Гуйттінен;
o        Візит до дитячого садка;
o        Візит до початкової школи;
o        Візит до гімназії;
o        Презентація Фінського Університету.
  Високий організаційний рівень, широка географія учасників та їх налаштованість на контактність в поширенні власних ідей та думок створили хорошу атмосферу стажування.
Фотозвіт: