» » Оголошуємо про додатковий відбір студентів ТНЕУ на семестрове навчання в Лодзькому університеті.

Дата: 7-06-2018, 16:02 | Автор:

Українсько-польська програма Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д.Гаврилишина ТНЕУ оголошує про проведення додаткового конкурсу серед студентів університету для відбору на семестрове навчання у 2018-2019 н.р. у Лодзькому університеті (м. Лодзь, Республіка Польща).
  Зацікавлених осіб просимо подавати координатору Українсько-польської програми І.М. Щирбі або у сектор міжнародної мобільності ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина необхідний комплект документів: заява встановленого зразка (http://www.wunu.edu.ua/institutions/nnimev/sector_for_international_mobility/3790-sektor-mzhnarodnoyi-moblnost.html), копія індивідуального навчального плану (залікової книжки), CV, копія закордонного паспорта (при наявності). Прийом документів буде проводитися до 18 червня 2018 року.
  Детальнішу інформацію про умови конкурсу можна отримати у координатора Українсько-польської програми І.М. Щирби (1 корп., каб. 1220, тел. моб. 097 277 70 20; e-mail: programa.u-p@wunu.edu.ua) або керівника сектора міжнародної мобільності Кметь Ю.І. (1 корп., каб. 1208, e-mail: ims@wunu.edu.ua).