» » Запрошуємо до участі у локальній школі «Молодь змінить Україну»!

Запрошуємо до участі у локальній школі «Молодь змінить Україну»!

Дата: 27-06-2018, 11:17 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Упродовж 29-30 червня 2018 року в холі другого поверху центрального корпусу ТНЕУ працюватиме локальна школа «Молодь змінить Україну». Проект реалізовується у співпраці між Благодійним Фондом Богдана Гаврилишина та Фондом Родини Богдана Гаврилишина.

Програма «Молодь змінить Україну» передбачає:
– проведення трьох навчальних модулів у 6 регіональних школах для активістів з Вінниці, Запоріжжя, Тернополя, Полтави, Черкас та Чернігова;
– поглиблення знань щодо тем соціальних інновацій в сфері державного управління та проектного менеджменту;
– індивідуальну практичну роботу над удосконаленням власного проекту, ідеї;
– можливість отримати міні-фінансування на реалізацію свого проекту;
– навчальну поїздку до однієї з шести європейських країн восени 2018 року для найуспішніших учасників регіональних шкіл.

Модератор заходу: координатор локальної школи «молодь змінить Україну» у Тернополі Володимир Антків.

Цільова аудиторія: студенти, викладачі та аспіранти.

Детальніше про Програму за посиланням: https://bhfamily.org/proekty/molod-zminyt-ukrayinu/#more-219