» » У ТНЕУ стартувала робота Приймальної комісії

У ТНЕУ стартувала робота Приймальної комісії

Дата: 2-07-2018, 14:54 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні у Тернопільському національному економічному університеті офіційно розпочала роботу Приймальна комісія закладу вищої освіти. Привітати її членів, які упродовж літної пори працюватимуть з абітурієнтами, та побажати плідної й ефективної роботи завітав ректор університету Андрій Ігорович Крисоватий.

Відповідальний секретар Приймальної комісії ТНЕУ Олег Орестович Луцишин прозвітував про здійснену підготовчу роботу, розповів про першочергові завдання, які стоять перед командою, а також подарував Андрію Ігоровичу іміджеву футболку Приймальної комісії ТНЕУ.

До уваги абітурієнтів повідомляємо, що розпочато реєстрацію електронних кабінетів, реєстрацію для вступу на ОКР Молодший спеціаліст, вступу на заочну форму бакалаврату (на основі попередньо здобутого освітнього ступеня), а також вступу на ОС Магістр.

Нагадуємо, що у ТНЕУ функціонує Центр допомоги вступнику!
Контактна інформація: вул. Львівська, 11 (центральний корпус ТНЕУ), тел. (0352) 47-50-60, e-mail: pk@wunu.edu.ua.
Графік роботи: щоденно з 9.00 до 17.00 год. (обідня перерва з 13.00 до 14.00 год.).