» » Тернопільський правовий форум з нагоди дня адміністративної юстиції в Україні «Адміністративне судочинство: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку»

Дата: 9-07-2018, 10:34 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

П’ятого липня 2018 року Тернопільським окружним адміністративним судом спільно із юридичним факультетом Тернопільського національного економічного університету проведено Тернопільський правовий форум з нагоди дня адміністративної юстиції в Україні на тему: «Адміністративне судочинство: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку».

Чудовий захід, який об’єднав теоретиків та практиків, дав можливість обмінятися думками та досвідом. Учасники Форуму обговорювали новели адміністративного судочинства, які спрямовані на захист прав, свобод та інтересів фізичних та юридичних осіб, європейські принципи в адміністративному судочинстві, особливості та перспективи розвитку електронного судочинства, виконання судових рішень в адміністративних справах, а також можливості реалізації права громадян на безоплатну правову допомогу.

Вітальні слова з нагоди даного заходу прозвучали від декана юридичного факультету Банаха С.В.

В обговоренні актуальних питань адміністративного судочинства взяли участь представники Тернопільського окружного суду, а саме: в.о. голови Тернопільського окружного адміністративного суду Осташ А.В., суддя Тернопільського окружного адміністративного суду, член правління ГО «Асоціація суддівського самоврядування», член Ради суддів України (голова Комітету з питань забезпечення незалежності суддів) Жук А.В., суддя Тернопільського окружного адміністративного суду  Хрущ В.Л., заступник керівника апарату Тернопільського окружного адміністративного суду Вербицький Р.А., помічники суддів Тернопільського окружного адміністративного суду Лавренюк О.М. та Ліщинська М.М., адвокат, директор Тернопільського місцевого  центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  Гордєєв Ю.В., адвокат Бойчук В.І.

Активну участь в даному заході взяли і представники юридичного факультету, а саме: доценти кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету, к.ю.н., доцент Шевчук О.Р. та к.ю.н., доцент Цимбалістий Т.О., доцент кафедри міжнародного права, міжнародних відносин та дипломатії юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету, к.ю.н., доцент Кравчук М.Ю.

Під час форуму відбулася  презентація ювілейного випуску фахового видання «Актуальні проблеми правознавства», присвяченого дню адміністративної юстиції в Україні.