» » ТНЕУ об'єднує вступників зі всієї України

ТНЕУ об'єднує вступників зі всієї України

Дата: 31-07-2018, 17:29 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Днями завершується термін подачі заяв на освітній ступінь «Бакалавр» і «Магістр», у рамках Вступної кампанії - 2018, для тих молодих людей, які виявили бажання продовжити навчання на основі раніше здобутого освітнього ступеня.

Приймальна комісія ТНЕУ з приємністю констатує те, що 67% юнаків і дівчат, які здобули освітній ступінь «Молодший спеціаліст», цьогоріч вступають для продовження навчання за дво- і трирічними програмами до нашого університету. Зазначимо, що 83% - це  вступники з інших закладів вищої освіти України. Щодо вступу на освітній ступінь «Магістр», повідомляємо, що до ТНЕУ подано 32% заяв випускників бакалаврату з інших університетів.

Аналізуючи кількість поданих заяв та географію, можемо впевнено сказати, що до Тернопільського національного економічного університету  їдуть зі всієї України.

Якісна освіта для сучасного життя!