» » У Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ в креативному форматі відбувся День відкритих дверей

Дата: 18-10-2018, 15:34 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

В Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ відбувся День відкритих дверей, у рамках якого було організовано відкриття виставки художніх робіт митців України, приуроченої до Дня художника. До закладу вищої освіти завітали школярі та вчителі з 21-єї загальноосвітньої школи району та міста.

Гостей привітала директор ЧННІПБ ТНЕУ к.е.н., доцент Кульчицька Н. Є., яка зазначила, що проведення Дня відкритих дверей у креативному форматі художньої виставки має на меті ще раз підтвердити, що у ЧННІПБ ТНЕУ виховують всебічно розвинутих, високопрофесійних фахівців своєї справи. З огляду на це, поряд з освоєнням профільних дисциплін, вивченням іноземних мов, формуванням громадської активності у ЧННІПБ ТНЕУ акцентують увагу й на творчому розвитку молоді. Надія Євстахівна окреслила основні напрями та перспективи навчання у ЧННІПБ ТНЕУ для школярів.

Під час заходу гості закладу вищої освіти мали нагоду взяти участь у творчому конкурсі й спробувати себе у ролі художника.

Кульмінацією зустрічі стало відкриття виставки мистецьких робіт. Історія українського живопису дуже багата. Художники України досягли світового визнання. Вони є майстрами живопису, графіки, абстракції...

Свої роботи на виставку представили: Шерстій Володимир Михайлович, Бондар Сергій Федорович, Захаров Петро Михайлович, Дмитровський Віталій Остапович, Блашків Олег Олексійович, Жовтоголовий Іван Євстахович, Пустельник Богдан Едуардович, Арич Денис, Гевко Христина, Закатов Олександр, Майдан Наталія, Мартиновська Марина, Пуляк Андрій Васильович, Рябчук Тетяна Сергіївна, Гринюка Юлія, Горюнова Валерія, Голованова Софія, студенти Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу Буячок Дмитро, Дзьоник Владислав, Галушка Тарас, Михайлич Тетяна, а також студенти Чортківського педагогічного коледжу й студії образотворчого та ужитково-побутового мистецтва «Соняшник».

Також до ЧННІПБ ТНЕУ завітали секретар міської ради Дзиндра Ярослав Петрович, заступник голови районної державної адміністрації Овод Йосифа Йосипівна, начальник відділу культури,туризму,національностей та релігій Чортківської райдержадміністрації Чайківська Галина Зеновіївна, начальник управління культури, релігії та туризму міської ради Дембіцька Ольга Іванівна, методист з виховної роботи Управління освіти молоді та спорту Чортківської міської ради Чарнош Ірина Юліанівна, громадський активіст Стечишин Іван Степанович. Поважні гості висловили слова вдячності та захвату від організації свята барв, почуттів, краси та душевності, побажали колективу ЧННІПБ натхнення та успіху у втіленні ідей.

Подарунком для присутніх стало виконання музичного попурі студенткою-магістром ЧННІПБ ТНЕУ Іванною Школьницькою під керівництвом Лоїка Ігора Васильовича.

Заключним етапом заходу стало визначення переможця серед учасників конкурсу художніх робіт, створених учнями шкіл міста і району. Професійне журі обирало серед молодих дарувань кращого з кращих. Переможцем стала Ягільницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, учні якої представили роботу «Стан душі». Номінації серед учасників розподілилися таким чином: «Креативність» – Білобожницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, «Якісно-технічне виконання» – Заводська та Росохацька загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів, «Неординарний підхід до виконання» – Мілівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, «Оригінальність» – Улашківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів та Чортквіська загальноосвітня школа №7 Чортківської міської ради, «Яскраве авторське бачення» – Чортківська загальноосвітня школа №6 Чортківської міської ради, «Новизна композиційного вирішення» – Джуринська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

Музичний супровід свята забезпечив оркестр Заводської школи мистецтв під керівництвом Сергія Хорощака.

Колектив Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ щиро дякує усім митцям, які представили свої роботи на виставці, усім гостям заходу, й запрошує до подальшої спільної реалізації творчих проектів.