Працевлаштування і зв'язки з випускниками

Студенти спеціальності «Туризм» вивчали тонкощі готельно-ресторанної справи

Дата: 26-10-2018, 16:50 | Автор: Бігун Ірина, староста групи Т-41

Днями студенти Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина (групи Т-41, Т-42 спеціальності «Туризм») відвідали готель «Тернопіль», задля вивчення особливостей готельно-ресторанної діяльності,  інфраструктури закладу та ознайомлення з роботою його департаментів і кар’єрними можливостями.

Презентувала діяльність готелю «Тернопіль» менеджер з розвитку Христина Варакута. Для молоді організували екскурсію готелем, яка розпочалася з огляду номерного фонду.

Разом із працівниками закладу юнаки та дівчата отримали можливість обговорити актуальні питання розвитку вітчизняного готельного бізнесу. Жвава розмова серед учасників розгорнулася стосовно таких питань: інформаційне забезпечення роботи готельного підприємства; класифікація готелів; значення інтер’єру та озеленення готелів; підвищення якості надання готельних послуг; перспективи розвитку міжнародного туризму на Тернопіллі; розбудова індустрії гостинності відповідно до міжнародних вимог.

Практичне заняття у готелі «Тернопіль» завершилося обговоренням майбутніх заходів та перспектив співпраці. Христина Варакута відзначила високий рівень обізнаності студентів, їх ініціативність та прагнення імплементувати успішний досвід готелю у майбутню  професійну діяльність.

Молодь висловлює щиру подяку своєму викладачу Марині Борисівні Нагарі, (к.е.н., доценту кафедри міжнародного туризму і готельного бізнесу), яка організувала цікаве практичне заняття.

» » Студенти спеціальності «Туризм» вивчали тонкощі готельно-ресторанної справи

Студенти спеціальності «Туризм» вивчали тонкощі готельно-ресторанної справи