Працевлаштування і зв'язки з випускниками

Дата: 22-10-2018, 10:24 | Автор: студент групи Ф-21 Войціщук Андрій

17 та 18 жовтня 2018 року студенти факультету фінансів, факультету економіки та управління ТНЕУ побували на ТОВ «СЕ Борднетце-Україна». Метою візиту є поглиблення теоретичних та практичних знань студентів у рамках вивчення дисципліни «Управління персоналом».

Другокурсників зустріли фахівці відділу персоналу, які розповіли про особливості виробничого процесу, технічне обладнання, умови праці, інформаційне та комунікативне забезпечення, розвиток персоналу, компенсаційну політику тощо.

ТОВ «СЕ Борднетце-Україна» є виробником кабельно-провідникової продукції для концерну «Golf 7» «AudiA4». Засновником даного підприємства є японська компанія «Сумітомо Електрік» (Sumitomo Electric Bordnetze) – провідний світовий виробник кабельної продукції.

ТОВ «СЕ Борднетце-Україна» вдалося вирости з пілотного виробництва невеликих модулів до заводу-виробника суцільних кабельних мереж до автомобілів. А завдяки інноваційній кадровій політиці підприємство стало одним з найбільших роботодавців Тернопілля, яке на сьогодні є одним з провідних на національному ринку підприємств з іноземним капіталом, яке виготовляє кабельно-провідникову продукцію для автомобілів марки Volkswagen та Audi.

Сьогодні на підприємстві сумлінно працюють понад три з половиною тисячі робітників, кожен з яких є «частинкою механізму»,  виконує свою роботу на усі 100%. Працьовитий, цілеспрямований та організований колектив підприємства ТОВ «СЕ Борднетце-Україна» є невід'ємною складовою успішності досить молодого підприємства.

Студенти дізналися про можливість проходження практики на підприємстві, отримали гарантії позитивного ставлення керівництва до практикантів, як до майбутніх кваліфікованих працівників.

» » Працівники «СЕ Борднетце-Україна» розповіли про власні секрети успіху студентам ТНЕУ

Дата: 22-10-2018, 10:24 | Автор: студент групи Ф-21 Войціщук Андрій