Працевлаштування і зв'язки з випускниками

Дата: 1-11-2018, 15:41 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

30 жовтня у рамках вивчення дисциплін «Кроскультурний менеджмент» і «Регіональна та локальна економіка» студенти факультету економіки та управління спеціальності «Публічне управління» (групи ПУА-21 та ПУА-31) спільно з керівником курсів, к.е.н., доцентом кафедри менеджменту та публічного управління Жуковською Аліною Юріївною відвідали Тернопільську міську раду.

Зі студентами під час зустрічі поспілкувався начальник управління стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради Дейнека Юрій Петрович. Студенти групи ПУА-21 мали можливість отримати фахові знання щодо практичних аспектів міжкультурного спілкування в процесі взаємодії представників міської ради із іноземними інвесторами, налагодження співпраці із діловими партнерами та представниками міст-побратимів м. Тернополя. Студенти групи ПУА-31 дізналися цікаву інформацію щодо особливостей функціонування економіки м. Тернополя.

Молодь щиро дякує Дейнеці Юрію Петровичу за змістовну та цікаву зустріч!

» » Молодь факультету економіки та управління ТНЕУ поспілкувалася з начальником управління стратегічного розвитку міста

Дата: 1-11-2018, 15:41 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Молодь щиро дякує Дейнеці Юрію Петровичу за змістовну та цікаву зустріч!