Працевлаштування і зв'язки з випускниками

Дата: 8-11-2018, 13:44 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьомого листопада 2018 року в рамках відзначення Тижня фінансової грамотності у Головному управлінні Пенсійного фонду України в Тернопільській області відбувся науково-практичний семінар на тему: «Актуальні питання реформування пенсійної системи України». Ініціаторами організації наукового заходу виступили працівники Управління та викладачі кафедри фінансів ім. С. І. Юрія: к.е.н., ст. викладач Петрушка О. В., к.е.н., доц. Коломийчук Н. М., к.е.н., доц. Шулюк Б. С.

Заступник начальника Головного управління ПФУ в Тернопільській області Івахов В. В. у своїй доповіді зазначив, що пенсійне забезпечення громадян є дуже актуальною темою для обговорення, адже зачіпає інтереси всіх соціальних верств населення – пенсіонерів, працездатних громадян, молоді, стосується проблем зайнятості та вивільнення робочих місць, реалізації державою соціальних гарантій. Окрім того, фахівець акцентував увагу слухачів на необхідності укладання з роботодавцями трудових угод та втраті соціальних гарантій найманими працівниками у разі зайнятості в тіньовому секторі економіки та отриманні заробітної плати в «конверті». На думку першого заступника начальника Головного управління ПФУ в Тернопільській області Якубовської А. В., такого роду наукові заходи формують професійні компетенції майбутніх спеціалістів у сфері пенсійного забезпечення.

К.е.н., ст. викл. кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Петрушка О. В. у своїй доповіді зазначила, що розвиток накопичувальної складової пенсійної системи сприятиме вирішенню проблемних питань діючої системи пенсійного страхування, а також сприятиме нейтралізації економічних, політичних, демографічних та соціальних ризиків.  В процесі обговорення тривала жвава дискусія між фахівцями, науковцями та студентами.

На завершення присутні дійшли висновку, що пенсійна  система  України  не  є  досконалою й потребує свого реформування.

» » Студенти факультету фінансів поспілкувалися з фахівцями Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області

Дата: 8-11-2018, 13:44 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю