Працевлаштування і зв'язки з випускниками

Дата: 9-11-2018, 14:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Восьмого листопада 2018 року в рамках бізнес-зустрічей, організованих на базі Бізнес-платформи факультету економіки та управління ТНЕУ, студенти ФЕУ мали нагоду зустрітися з успішним підприємцем, власником салону плитки та сантехніки «П’ятий кут» – Ігорем П’ятковським.

Ведення бізнесу – складний та ризикований вид діяльності, проте, для досягнення ефективності та успіху необхідно постійно працювати та удосконалюватися, відповідати умовам сучасних трансформацій та бути конкурентоспроможним.

Гість розповів про свою історію успіху, про власний шлях від робітничих професій до створення власної справи. Також він поділився досвідом щодо ведення бізнесу, розповів із якими викликами йому довелося стикнутися у підприємницькій діяльності. Підприємець акцентував увагу на тому, що необхідно працювати в Україні та докладати зусиль до розбудови нашої держави. Формат зустрічі відбувся у формі діалогу, студенти мали нагоду ставити запитання щодо різних аспектів створення та ведення бізнесу.

Ігор П’ятковський наголосив, що свою справу він розпочинав із мінімальним початковим капіталом. Поділився своїми секретами підбору персоналу та формування команди, управління бізнесом та вибудовування відносин з клієнтами. Наголосив на клієнтоорієнтованості, системі роботи з постачальниками та партнерами.

Підприємець виявив бажання співпрацювати із факультетом економіки та управління, викладачами та студентами, запросив студентів до проходження практики в салоні «П'ятий кут», а реальні робочі ситуації використовувати як окремі кейси на практичних заняттях під час вивчення окремих дисциплін. Також зазначив, що свою соціальну відповідальність в бізнесі готовий виявити підтримуючи молодих ініціативних, вмотивованих студентів, які прагнуть розпочати власну справу.

Це була  корисна та мотивуюча зустріч, яка дала можливість молодим людям зрозуміти як почати власну справу, якими мотивами керуватися, що потрібно для того, аби досягнути поставлених цілей.

» » Студенти факультету економіки та управління дізнавалися про секрети успіху відомого підприємця

Дата: 9-11-2018, 14:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю