» » У ТНЕУ відбудеться І Західноукраїнський форум «ІТ-перспектива»

У ТНЕУ відбудеться І Західноукраїнський форум «ІТ-перспектива»

Дата: 23-11-2018, 15:35 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

24 листопада 2018 року о 10.00 год. розпочнеться І Західноукраїнський форум «ІТ-перспектива», до участі у якому запрошується учні 10-11 класів загальноосвітніх шкіл. Організатори заходу – факультет комп’ютерних інформаційних технологій ТНЕУ та Тернопільський ІТ Кластер.

Метою форуму є популяризація сучасних інформаційних технологій; стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді у галузі інформаційних технологій; створення умов для навчання за ІТ-спеціальностями з паралельним працевлаштуванням в ІТ-компанії.

Пропонуємо Вашій увазі програму заходу:

9.00-10.30 год. – Реєстрація учасників І-го Західноукраїнського форуму «ІТ-перспектива»

10.30-10.45 год. – Відкриття форуму (вітальні слова: Андрій Крисоватий,  ректор ТНЕУ; Катерина Михайліді, керівник Тернопільського ІТ-кластера)

10.45-11.45 год. – Представлення ІТ-компаній (представники компаній): APIKO UKRAINE, ELEKS, FORTE GROUP, FUTURE PROCESSING UKRAINE, MAGNETICONE GROUP, ORANGE35, SCALAC, UKRSIBBANK

– Руслан Савчишин (CEO MagneticOne) – «Наступні 10 років: що попереду»;
– Руслан Дзюда (Маркетолог Future Processing Ukraine) – «3 причини чому варто працювати в Іт-сфері»;

– Кахнич Марта (HR Generalist Forte Group) – «Презентація Форте Груп. Техніка пошуку роботи. Співбесіда з роботодавцем»;

– Михайло Рокош (Представник компанії APIKO) – «Сучасні jаvascript технології та фреймворки»;

– Кутузов Сергій (керівник філії ELEKS в Тернополі) – Презентація компанії Eleks;

– Юзвін Назар (Представник компанії SCALAC) – Презентація компанії SCALAC.

11.45-12.10 год. – Досвід підготовки ІТ-спеціалістів на ФКІТ спільно з ІТ-компаніями:

– Сергій Кутузов – керівник філії ELEKS в Тернополі;

– Андрій Пукас – завідувач кафедри комп’ютерних наук, ФКІТ.

12.10-12.30 год. – Важливі кроки до здобуття ІТ-освіти та представлення зимових ІТ-шкіл ФКІТ (Микола Дивак, декан ФКІТ)

12.30-12.55 год. – Концертна програма за участю студентів факультету комп’ютерних інформаційних технологій

12.55-13.00 год. – Загальне фото учасників форуму «ІТ-перспектива»

13.00-14.00 год. – Обід для учасників форуму

14.00-15.00 год. – Секційні засідання зимових ІТ-шкіл (паралельно):

– Школа інформаційних технологій майбутнього (ауд. 1215)

– Школа етичних хакерів (ауд. 1220)

– Зимова школа JAVA (зал електронних ресурсів)

– Школа проектування мікроконтролерних систем (ауд. 1210)

– Школа автоматизованих та комп’ютерно-інтегрованих технологій (ауд. 1212)

– Школа Інтернет-економіки (ауд. 1216)

15.00 год. – Фотографування учасників зимових ІТ-шкіл та закриття форуму (центральний вхід ТНЕУ).

Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до роботи учасників форуму!