» » Розум та духовність зміцнює серця!

Розум та духовність зміцнює серця!

Дата: 23-04-2019, 18:28 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Сьогодні у ТНЕУ відбулися інтелектуальні змагання між учнями шкіл №9 та №24. З обох навчальних закладів було по дві команди, які продемонстрували чудовий рівень знань на великодню тематику. Чудова гра, проведена працівниками відділу гуманітарної освіти та виховання, довела, що учнівська молодь прагне нових знань, а також більшого розуміння наших звичаїв та традицій, що сягають у сиву далечінь.

Переможцем гри стала команда «Спейсери» - учні школи-економічного ліцею №9. Кожен з учасників цієї команди отримав чудові пасочки до великоднього кошика. Нехай і надалі його величність Інтелект збирає талановиту молодь для того, щоб наша держава ставала кращою як в духовному, так і інтелектуальному планах.