» » Візит грузинської делегації до ТНЕУ

Візит грузинської делегації до ТНЕУ

Дата: 23-05-2019, 16:01 | Автор: Відділ гуманітарної освіти і виховання

Тернопільський національний економічний університет вітав шанованих гостей – делегацію із Грузії на чолі з радником посольства Грузії в Україні Іраклієм Рогава. 22 травня 2019  року вони вперше завітали у наш заклад вищої освіти. Разом з ними до ТНЕУ прибули заступник голови міської ради Леонід Бицюра, тернопільський поет-пісняр, композитор Сергій Лазо, журналістка, перекладачка Тамта Гугішвілі.

Викладачі університету та студенти по-новому відкрили захоплюючу, незламну та горду Грузію. А ще учасникам зустрічі була представлена унікальна фотовиставка «Грузія і Україна – боротьба за незалежність», організаторами якої виступили Тернопільський національний економічний університет, Тернопільська міська рада та Міжнародний холдинг  «ORBI Group».

Запальну грузинську мелодію присутнім подарував студент ТНЕУ Дмитро Худик.

Заходи зі співпраці ТНЕУ та грузинської делегації тривають! Отож запрошуємо усіх бажаючих 26 травня о 12:00 год. до ТНЕУ на відзначення Дня Незалежності Грузії.