Перший загальний з’їзд TISC

Дата: 23-05-2019, 14:27 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

22 травня 2019 р. у м. Київ відбулася конференція «Перший загальний з’їзд TISC» – захід, спрямований на створення та розвиток Центрів підтримки технологій та інновацій (Technology and Innovation Support Center – TISC). Даний проект реалізується в рамках політики Міністерства освіти і науки України у сфері інноваційної діяльності й трансферу технологій та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у сфері інтелектуальної власності. Розбудова мережі Центрів підтримки технологій та інновацій в Україні координується Національним офісом інтелектуальної власності (HOIB) при сприянні Всесвітньої організації інтелектуальної власності.

Серед запрошених учасників була представниця Тернопільського національного економічного університету – завідувач кафедри економічної безпеки та фінансових розслідувань, кандидат юридичних наук, доцент Москалюк Надія Богданівна. За результатами конференції досягнуто домовленостей щодо відкриття TISC на базі ТНЕУ, що значно спрятиме зміцненню інноваційної складової в роботі нашого університету, ефективному використанню інтелектуального потенціалу, забезпеченню сучасних методів управління діяльністю у сфері інтелектуальної власності, розвитку академічної мобільності учасників освітнього процесу та трансферу технологій.

Автор допису: О.І. Олійничук