» » Відбулися фінальні ігри Універсіади України з регбі-7 серед чоловічих команд

Відбулися фінальні ігри Універсіади України з регбі-7 серед чоловічих команд

Дата: 25-05-2019, 14:32 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Упродовж 22-23 травня 2019 року  в  м. Одесі тривали фінальні ігри Універсіади України з регбі-7 серед чоловічих команд. Команда ТНЕУ на першому етапі зазнала поразки від команди Хмельницької області та перемогла команду з Івано-Франківська. Проте, за додатковими показниками не змогла потрапити до фінальної четвірки.

У малому фіналі за 5-9 місця регбісти ТНЕУ перемогли студентів з Сум, Черкас та Івано-Франківська та програли київським студентам з мінімальним рахунком 19:20.

У підсумку отримавши 4 перемоги та 2 поразки чоловіча збірна ТНЕУ посіла 6-е місце (299 очок).

Регбісти нашого зво  виступають за команду «Терен» (вища ліга), тренер Крутовський Володимир.

У цілому спеціалізація регбі здобула до загальної скарбнички ТНЕУ у рамках Універсіади 728 очок (дівчата 2 місце – 429 очок + хлопці 6 місце – 299 очок).