» » ІІ Міжнародний форум «Фінансова та митна безпека України: інформаційно-аналітичне, нормативне та інституційне забезпечення»

Дата: 9-06-2019, 14:06 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

6 червня 2019 року на запрошення керівництва Національного університету державної фіскальної служби України (м. Ірпінь) представниці кафедри економічної безпеки та фінансових розслідувань Тернопільського національного економічного університету – к.е.н., доцент БАРАНЕЦЬКА Ольга Вікторівна та к.е.н, доцент ОЛІЙНИЧУК Олександра Іванівна взяли участь у ІІ Міжнародному форумі «Фінансова та митна безпека України: інформаційно-аналітичне, нормативне та інституційне забезпечення». Захід організував Факультет підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції НУДФСУ з метою обміну науковими розробками і практичним досвідом реформування сфер митної та фінансової безпеки держави. Учасниками форуму було обговорено ряд ключових і важливих тем, поділених на панельні дискусії, зокрема: «Нормативне, інституційне, кадрове забезпечення фінансової та митної безпеки України в умовах інституційних змін», «Світовий досвід та міжнародне співробітництво у захисті фінансових та митних інтересів держави» та «Інструменти протидії загрозам фінансовій та митній безпеці України».