» » Гра-імітація на тему: «Час наГРОМАДження»

Гра-імітація на тему: «Час наГРОМАДження»

Дата: 20-06-2019, 18:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У рамках профорієнтації кафедра філософії та політології 18 червня 2019 року провела інтерактивну суспільно-політичну гру-імітацію на тему: «Час наГРОМАДження» (на основі реальних подій). Модераторами заходу виступили к. іст. н., доцент кафедри філософії та політології Гурик М. І. та к. філос. н., доцент кафедри філософії та політології Шумка М. Л. На гру було запрошено випускників загальноосвітніх шкіл з м. Тернополя та області, а також фахових експертів, зокрема: Монастирського Г. Л. – д. екон. н., професора кафедри менеджменту та публічного управління, Овсянюк-Бердадіну О. Ф. – к. екон. н., доцента кафедри менеджменту та публічного управління, Барана В. В. – Надрічнянського сільського голову Бережанського району, Бича П. Д. – депутата Тернопільської міської ради, Сокульського А. О. – заступника начальника відділу управління містобудування і архітектури Тернопільської ОДА, Кулика Р. В. – координатора проектів громадської організації «Інститут розвитку краю», Дейнеку Ю. П. – начальника управління стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради, Соху Л. – заступника голови Молодіжної міської ради Теребовлянської міської ради, молодіжного працівника.

З вітальним словом до учасників та гостей заходу звернулась д. екон. н, професор, директор ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина Іващук Ірина Олегівна.

Студенти спеціальності «Політологія» показали інтерактивну суспільно-політичну імітацію на тему: «Час наГРОМАДження» на предмет громадських слухань, що відбувалися в с. Надрічне Бережанського району Тернопільської області з приводу формування ОТГ. В другій частині було обговорено заявлену проблематику: ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад, проблема злиття територіальних громад, надання пріоритетності при обранні центру громади, шляхи залучення інвестицій, проектна робота, пошук партнерів закордоном, визначальні чинники, які впливають на соціально-економічний розвиток ОТГ, представництво сільської, селищної територіальної громади в органах місцевого самоврядування міської територіальної громади після приєднання, шляхи подолання дефіциту кваліфікованих кадрів в ОТГ, впровадження енергозберігаючих технологій.

Заключне слово виголосила д. філос. н., професор, завідувач кафедри філософії та політології Гончарук-Чолач Тетяна Вікторівна.