» » Візит делегації ТНЕУ до Технологічної Академії Резекне (Латвія)

Візит делегації ТНЕУ до Технологічної Академії Резекне (Латвія)

Дата: 24-06-2019, 12:56 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З 18 по 21 червня у Технологічній Академії Резекне (Латвія) в рамках реалізації Латвійсько-Українського проекту Latvia-Ukraine Cooperation Program Project «Gender aspects of digital readiness and development of human capital in region» Project Nr.LV-UA/2018/3 перебувала делегація ТНЕУ у складі доцента Гумовської І. М., доцента Квасовського О. Р., директора ННЦІТ Романця І. Є., доцента Ященко Е. М..

Делегація нашого університету взяла участь у cимпозіумі/літній школі Transformative Digital Learning. У ході зустрічі з колегами із Латвії було обговорено ряд питань щодо координації спільних досліджень та обговорення перспектив їхнього впровадження, апробації проміжних результатів і узгодження подальших кроків з виконання проекту на першому і другому етапах, обговорено перспективи подальшої співпраці в рамках інших проектів.

Науковцями ТНЕУ була представлена доповідь на тему: «The influence of gender on digital communication style».

Українська делегації зустрілася із ректором Технологічної Академії Резекне доктором економічних наук, професором Іветою Мієтуле, директором дослідницького інституту регіональних студій Технологічної Академії Резекне професором Велтою Любкіною, деканом факультету освіти, мов та дизайну, професором Янісом Дзвервініксом.

Також для нашої делегації була організована екскурсія Академієї, під час якої була можливість ознайомитися із роботою лабораторій та інших навчально-наукових підрозділів RTA.