» » Студенти Центру підготовки офіцерів запасу ТНЕУ склали присягу на вірність Українському народові

Студенти Центру підготовки офіцерів запасу ТНЕУ склали присягу на вірність Українському народові

Дата: 29-07-2019, 10:02 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

 У суботу, 27 липня, відбулася особлива подія для тих юнаків і дівчат, які обрали для себе надзвичайно відповідальну місію – стояти на захисті українського народу, його національних інтересів як у мирний час, так і в час важких випробувань, які переживає Українська Держава. Випускники Центру підготовки офіцерів запасу склали військову присягу на вірність Українському народові.

 

Упродовж двох років студенти здобували знання та практичні навики стрільби і управління вогнем наземної артилерії, тактичної підготовки механічних підрозділів, вогневої підготовка, захисту від зброї масового ураження, інженерної підготовки, тактико-спеціальної підготовки артилерійських підрозділів.

 

Привітати «молодших лейтенантів» запасу прийшли найрідніші люди – батьки, які не стримували сліз, дивлячись на своїх синів і дочок.

 

Від імені ректора ТНЕУ та колективу університету випускників привітав перший проректор Микола Іванович Шинкарик: «Упродовж навчання у Центрі підготовки офіцерів запасу ТНЕУ ви гартували власний дух, удосконалювали військову майстерність, та головне – плекали почуття патріотизму у своєму серці. Ви на відмінно впоралися із завданням, яке поставили перед собою декілька років тому. Сьогодні перед нами – гідні сини і дочки України, люблячі діти своїх батьків. Саме люблячі… Адже що, як не любов до батька і матері, родини виховує у нас любов і до Батьківщини».

 

Микола Іванович висловив щиру подяку викладачам Центру підготовки офіцерів запасу за безцінний досвід і знання, які вони передають студентам, а особливо – за виховання у молоді почуття патріотизму та гордості за свій народ.

 

Найкращих випускників за сумлінне навчання, ініціативність, зразкову військову дисципліну відзначили грамотами та подарунками.

 

Зичимо усім випускникам і їх родинам добра і щастя, злагоди і добробуту, миру та непохитної віри у силу та міць нашої держави!

 

Слава Україні! Героям слава!