Шановні студенти!

Дата: 24-09-2012, 11:40 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Відділ гуманітарної освіти та виховання, профком студентів ТНЕУ запрошує взяти участь першокурсників у конкурсі читців та виконавців патріотичної пісні, присвячений 70-ій річниці створення ОУН-УПА «А ми тую червону калину підіймемо…»

Конкурс і нагородження учасників та переможців конкурсу проходитиме 10 жовтня 2012 року в актовій залі ТНЕУ о 15.00 год. До участі у конкурсі запрошуються студенти I-Vкурсів усіх факультетів університету.

Кожен факультет представляє на конкурс як окремих виконавців так і ансамблі читців, пісенні гурти.

Учасник конкурсу демонструє один художній номер патріотичної тематики на свій вибір: вірш, літературна композиція, пісня, літературно-музична композиція. Свій виступ у конкурсі можна доповнити відеорядом, слайдами і т. ін.

Журі визначає переможців конкурсу (I, II, III місце, окремі номінації). Переможці нагороджуються дипломами, цінними подарунками.