» » «Відкрий світ разом із міжнародним»

«Відкрий світ разом із міжнародним»

Дата: 4-09-2019, 16:35 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні з ініціативи директора Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина професора Іващук Ірини Олегівни у рамках вивчення дисципліни «Країнознавство» (керівник курсу в.о. завідувача кафедри міжнародних відносин та дипломатії, д.і.н., професор Дацків І. Б.) для студентів першого курсу було організовано вікторину «Відкрий світ разом із міжнародним».

Під час гри студенти сформували 10 команд та під час двох турів мали нагоду позмагатися, відповідаючи на цікаві запитання про історію міст Європи та країн світу, культурні особливості, відомі особистості.

Захід дозволив студентам не лише закріпити знання з дисципліни, а й навчитися працювати у команді та потоваришувати.