» » У ТНЕУ розпочали одинадцятий семестр за проектом «Україна–Норвегія»

У ТНЕУ розпочали одинадцятий семестр за проектом «Україна–Норвегія»

Дата: 13-09-2019, 19:27 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У рамках проекту «Україна–Норвегія» в Тернопільському національному економічному університеті розпочався одинадцятий семестр навчання військовослужбовців Збройних Сил України, звільнених у запас або включених до плану звільнення, і членів їхніх сімей.  Проект реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії.

Головним партнером проекту у Норвегії є Університет NORD, а партнером та координатором в Україні – Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Фонд Соціальної Адаптації».

За доброю традицією під час відкриття звучали Гімни двох держав.

Слова вітань виголосила проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність та інноваційний розвиток) Десятнюк Оксана Миронівна.

Особливо приємно було чути звернення до нових учасників від випускників попередніх курсів, побажання успіхів в опануванні нових знань.

Вітаємо слухачів проекту «Україна – Норвегія», бажаємо успішного навчання, творчих злетів, нових відкриттів та досягнень!