» » Відбувся науково-практичний семінар «Квестії фінансової діяльності суб’єктів господарювання в сучасних умовах»

Дата: 3-10-2019, 10:31 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З ініціативи студентів факультету фінансів та обліку ТНЕУ 2 жовтня 2019 р. відбувся науково-практичний семінар на тему: «Квестії фінансової діяльності суб’єктів господарювання в сучасних умовах».

Доцент кафедри фінансового менеджменту та страхування Спасів Наталія Ярославівна розпочала захід з актуалізації проблематики фінансової діяльності суб’єктів господарювання в умовах подолання рецесійних процесів, що позитивно вплинуло на результуючі показники останніх, посилюючи позиції України на міжнародній арені. Дискут щодо актуальності тематики семінару продовжив декан факультету фінансів та обліку Кізима Андрій Ярославович. Акцентували увагу на відновленні позицій національної економіки та темпах її зростання запрошені практики – директор ПП «Романець Естетик Група» Романець Надія Федорівна та ФОП Війтович Наталія Михайлівна.

У рамках зустрічі студенти груп ФСГ-41 та ФСГ-42 підготували низку доповідей, які стосувалися проблематики функціонування господарюючих суб’єктів за умови перманентних кризових явищ, непрогнозованості кредитної політики банківських установ, нерозвиненості ринку капіталів, особливостей функціонування парабанківської системи в Україні, імплементації у вітчизняну практику зарубіжного досвіду щодо фінансування діяльності державних і казенних підприємств, державного регулювання фінансового ринку, ефективного формування капіталу підприємствами реального сектора економіки та його оптимізації за умови дорожнечі позикових ресурсів, дискусійності нерозривного зв’язку між офшорними зонами та надходженнями прямих іноземних інвестицій в національну економіку тощо.

Дискусія була жвавою: студенти активно висловлювали власні міркування, демонстрували критичне та творче мислення, що продукувало актуальні пропозиції у контексті підвищення ефективності фінансової діяльності суб’єктів господарювання. Серед усіх учасників семінару варто ввдзначити Сороку М., Радь М., Ніцевич Н., Кучкуду Л., Куриленко Н., Прутян Ю., Суперенко К., Дорошенко Т., Чернявського В., Панчук Д., Васіна А., доповіді яких характеризувалися науково-практичною значимістю.

Завершенню науково-практичного семінару передував виступ к.е.н., доцент Спасів Н.Я., яка висловила сподівання щодо подальшого наукового дослідження проблематики фінансової діяльності суб’єктів господарювання в Україні та побажала учасникам натхнення, успіхів на науковій ниві й подякувала за жвавий диспут, висловивши сподівання щодо імплементації анонсованих пропозицій в практичну площину.